Огляд матчу: поразка житомирського ФК "Полісся" в грі з "Олімпією"

Житомирське «Полісся» 1 серпня провело матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій. Турнір із «Олімпією» відбувся у польському місті Глівіце.

Огляд матчу увечері першого серпня опублікували на сайті футбольного клубу.

«Матч розпочався за ідеальним сценарієм для житомирян, адже вже в першій атаці команда Імада Ашура змогла відкрити рахунок: Назаренко увірвався флангом та прострілив, а Кушніренко ударом з середньої відстані забив історичний для клубу м’яч – 1:0. Гості спочатку відповіли штрафним – безрезультатно, але на 11 хвилині таки зрівняли рахунок (Флоруц забиває в другому матчі проти «Полісся»). Після стрімкого початку гра заспокоїлась. Обидві команди майже не мали гострих моментів, проте більшість тайму перевагою володіли житомиряни», - йдеться в повідомленні.

По перерві команда Ашура продовжила домінувати і вже на 52 хвилині цілком могла розраховувати на другий гол, але м’яч після удару Гуцуляка головою влучив у стійку. Словенці відповіли через декілька хвилин сильним, проте неточним пострілом від Бултама. Потрійна заміна словенців спрямована на підсилення атаки не спрацювала як слід, адже моментів у гостей так і не було. А от свіжий Пайшао спершу створив нагоду для Талесса, простріливши вздовж воріт з правого флангу, але 37 номер «зграї» не встиг до м’яча, щоб завдати акцентованого удару. А на 75 хвилині гри той же Пайшао знову міг записати до активу асист після скидання м’яча головою на Будківського — Пилип пробив вище воріт. А в ендшпілі поєдинку «Полісся» пропустило м’яч, який став вирішальним (гол на рахунку Дурдова).

Полісся (Житомир, Україна) - «Олімпія» (Любляна, Словенія) – 1:2 (1:1)

Голи: Кушніренко (1), Флоруц (11), Дурдов (90+3)

«Полісся»: Кудрик — Михайличенко, Чоботенко (К), Сарапій, Тейлор (Смоляков, 56) — Крушинський (Пайшао, 56), Кушніренко (Мустафаєв, 90+1), Таллес Коста (Козак, 67) — Назаренко, Гуцуляк — Брістріч (Будківський, 67)

«Олімпія»: Відовшек — Фернандеш Суалее, Мухамедбегович, Ратнік (К), Сілва — Агба (Чаліссон, 90+4), Доффо — Педро Лукас (Пінто, 63), Баултам (Мотика, 63), Флоруц (Брест, 70) — Коїч (Дурдов 63) Попередження: Таллес Коста (84, не на полі), Михайличенко (85) — Флоруц (61)

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах: