Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Спорт Опубліковано

На коростенському стадіоні Спартак дівоча команда ДЮСШ “Мал” стартує у Чемпіонаті України

На коростенському стадіоні “Спартак” дівоча команда ДЮСШ “Мал” стартує у Чемпіонаті України

У Коростені на стадіоні “Спартак”  19 жовтня відбуде захоплююча гра між дівочими командами ДЮСШ “Мал” та “Ліцей” Костопіль.

Про це 16 жовтня поінформували в футбольному клубі “Мал”.

“У суботу, 19 жовтня, об 13:00 у Коростені на стадіоні “Спартак” в домашньому матчі першого туру Чемпіонату України з футболу, дівоча команда ДЮСШ “Мал” WU-15 зіграє проти своїх однолітків з команди “Ліцей” Костопіль, Рівненська область”, – йдеться у повідомленні.

zigrstad161024 kor 1 min

Читайте також — Спорт

Усі матеріали розділу