На чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики коростенські спортсмени вибороли призові призові місця

8 жовтня у смт Першотравенську відбувся чемпіонат Житомирської області з легкоатлетичного кросу. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни.

Про це розповіли у пресслужбі Коростенської міської ради.

За результатами змагань маємо наступні результати:

1.  місце – Коваль Василь (біг на дистанції 300м), Ейсмонт Артур (біг на дистанції 1000м) та Рябчун Владислав (біг на дистанції 300м);
  2.  місце – Рудий Валентин (біг на дистанції 1000м) та Михайленко Діана (біг на дистанції 300м).
  3.  місце – Пархомчук Олексій (біг на дистанції 3000м), Прищепчук Руслан (біг на дистанції 2000м) та Корачьов Андрій (біг на дистанції 2000м).

У змагання з естафетного бігу наша команда (Бондаренко Діана, Рябчун Владислав, Михайленко Діана та Ейсмонт Артур) посіла першу сходинку п’єдесталу. Вітаємо спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягти нових спортивних висот.

ДОПОМОГТИ НАШІЙ РЕДАКЦІЇ ФІНАНСОВО: "Підтримай КОРОСТЕНЬ today".

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday