Коростенці посіли призові місця на змаганнях "Звягельський Напівмарафон" 📷ФОТО

14 серпня у Новограді-Волинському відбувся ,,Звягельський Напівмарафон”.

Про це повідомляє сайт Коростенської міськради.

Участь у змаганнях взяли 70 спортсменів серед, яких були і коростенці. Напівмарафон було проведено на різних дистанціях: 21км, 10км, 5км, 3км, 1км. За результатами змагань першу сходинку п’єдесталу посіла Юлія Бабаєва (на дистанції 10 км з часом 45 хв) та другу сходинку п’єдесталу посіла Вікторія Майструк (на дистанції 10 км з часом 53 хв). Михайло Бабаєв здобув ІІ місце (дистанція 1 км), а Мая Размислова на дистанції 1 км дісталась фінішу четвертою.

Вітаємо призерів та учасників напівмарафону та бажаємо досягнення гарних результатів в наступних забігах.