Коростенський "Мал" - володар Кубка Житомирської області з футболу

29 липня у Житомирі відбувся фінальний матч Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2023 року. На стадіоні "Спартак Арена" зійшлися найсильніші команди області: Коростенський ФК «Мал» та ФК "Бердичів".

Про це інформує адміністрація коростенського футбольного клубу на своїй сторінці у Facebook.

"Увесь поєдинок пройшов у гострій, напруженій і досить нервовій боротьбі. З самого початку матчу команди показали, що на полі зійшлися гідні та принципові суперники, які не випадково потрапили у фінал.

Бердичівляни повели у рахунку на 5 хвилині після дальнього удару з-за меж штрафного майданчика Олега Ставничого, але доволі швидко Малівці його зрівняли. На 11 хвилині Денис Курилець замкнув головою навісну передачу впритул до воріт суперника.

У другому таймі команди продовжили атакувати, однак діяли дуже обережно. Всупереч кільком створеним моментам переможця в основний час команди не виявили й гра перевелась в одинадцятиметрові.

В серії пенальті «Мал» став кращим завдяки кільком сейвам кіпера Лавренюка та наших футболістів – 4-2 (Шевченка Віктора, Яцковця Ігоря, Відута Арсена та капітана Черепанського Ігоря).

Коростенці упродовж всього кубка демонстрували видовищний, зрілий, техніко-тактичний, змістовний футбол, який подобається вболівальникам і дозволив з впевненістю, не зазнавши жодної поразки, стати володарями кубка Житомирської області", - йдеться у повідомлені

У номінації кращий бомбардир кубку, який за підсумками турніру забив більше всього м'ячів став коростенець Курилець Денис, кращим голкіпером змагань організатори без вагань визнали Малівця Лавренюка Максима.

Вітаємо гравців команди, головного тренера Виговського Олександра Васильовича, тренера Денисюка Андрія Володимировича, президента Васяновича Віктора Петровича, віце-президента Хошабу Ігоря Юрійовича та вболівальників з яскравою перемогою.