Коростенський "Мал" вирвав на останніх хвилинах перемогу у матчі з ФК "Бердичів"

ФК "Мал" у матчі 8 туру Чемпіонату Житомирської області з футболу з рахунком 1:0 здолав ФК "Бердичів".

Про це 8 жовтня інформує адміністрація футбольного клубу.

"Коростенський "Мал" на останніх хвилинах вирвав перемогу у ФК "Бердичів". 8 жовтня матч у Коростені на стадіоні "Спартак" закінчився за рахунку 1:0.

Вирішальний епізод у зустрічі стався на 96-тій хвилині, коли після подачі з ауту та скидки Бедрачука на дальню штангу гол головою в ефектному падінні забив Андрій Шевчук. Підсумок матчу — вольова перемога коростенів 1:0!

Таким чином, доля чемпіонства вирішиться 14 жовтня в заключному турі в Романові, де між собою зіграють головні претенденти - ФК "Vivad" та "Мал". Коростенців влаштує лише перемога. «Vivad» за тур до завершення має у своєму активі 23 пункти, а «Мал» – 20 очок", - йдеться у повідомлені.

Вітаємо гравців команди, тренерський штаб та вболівальників з надважливою перемогою.

ВІДЕО пеможного голу Малівця Андрія Шевчука на останніх хвилинах зустрічі проти ФК "Бердичів":