Коростенський Мал відігрався з 3:0 у матчі чемпіонату із командою "Бердичів"

ФК "Мал" зіграв у "бойову" виїзну нічию проти команди "Бердичів".

Про це 30 червня повідомили у ФК "Мал".

"29 червня у результативному поєдинку 7-го туру COMSPEC-Чемпіонату Житомирської області з футболу серед аматорських команд сезону 2024 року Малівці на виїзді зіграли внічию з ФК "Бердичів з рахунком 3:3.

Відразу чотири голи на дві команди було забито у першому таймі. Тричі відзначилися господарі поля і один м'яч забив Малівець Дмитро Рожко. У другому таймі забивали лише коростенці – відзначились Віктор Шевченко та Андрій Шевчук.

Варто відзначити, що у другій половині зустрічі за рахунку 3:2 на користь господарів поля у ворота коростенців був призначений пенальті, який відбив голкіпер Малівців Максим Лавренюк", - розповіли у команді.