Коростенський "Мал" став срібним призером чемпіонату Житомирщини з футболу - 2023

У середу, 25 жовтня, на «Спартак Арені» міста Житомир відбувся «Золотий матч» COMSPEC-Чемпіонату Житомирської області з футболу між ФК «VIVAD» (Романів) та «Мал» (Коростень).

Про це 26 жовтня повідомили у ФК "Мал".

"В останньому турі змагань «Мал» мінімально переміг «VIVAD» та зрівнявся у кількості залікових пунктів із командою з Романова, перевівши долю чемпіонства у «Золотий матч». Чемпіон області визначився лише під завісу гри – Віталій Борисевич вразив володіння кіпера ФК «Мал». Таким чином, чемпіоном області став ФК «VIVAD» (Романів). Срібний призер – ФК «Мал» (Коростень). Бронзовий призер – ФК «Бердичів.

Керівництво ФК «Мал» дякує Збройним силам України за можливість виступати у Чемпіонаті та кубку області, дякуємо тренерсько-адміністративному штабу за плідну роботу, дякуємо усім футболістам команди за самовіддану гру, і дякуємо усім нашим палким вболівальникам за підтримку, котру команда завжди відчувала, навіть граючі на виїзді!", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що «Золотий матч» – гра за визначення переможця турніру. Якщо перші дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах чемпіонату серед команд Вищої ліги, чемпіон визначається у «Золотому матчі» між цими командами на нейтральному полі.