Коростенський "Мал" на виїзді переміг футбольний клуб "Уборть"

23 вересня у п'ятому турі COMSPEC-Чемпіонату Житомирщини з футболу серед команд Вищої ліги ФК "Мал" з мінімальним рахунком 1:0 переміг на виїзді ФК "Уборть".

Про це 25 вересня інформує адміністрація коростенського футбольного клубу.

"ФК "Мал" переміг в матчі проти "Уборті" з рахунком 1:0. Гра проходила 23 вересня в Ємільчино в рамках 5-го туру Вищої ліги COMSPEC-Чемпіонату Житомирщини. Коростенці одразу після початку гри намагалися створювати небезпечні моменти. Перший тайм завершився внічию.

У другому таймі на 89-й хвилині Малівці все ж таки дожали суперника. Ефектний гол з кутового забив Шевчук Андрій.

Справжнім героєм матчу став голкіпер Лавренюк Максим, який зробив кілька сейвів і в дуже небезпечних моментах врятував ворота коростенців", - йдеться у повідомлені.

Вітаємо гравців команди, тренерський штаб та вболівальників з перемогою.