Коростенський ФК "Мал" вдруге обіграв ФК "Технофон" у кубку області 4:0

У суботу, 6 травня, відбулась гра-відповідь попереднього раунду Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» сезону 2023 року. ФК "Мал" вдома на стадіоні "Спартак" приймав любарський Технофон.

Про це інформує адміністрація ФК "Мал" на своїй сторінці у Facebook.

"Нагадаємо, що перша зустріч команд закінчилася з рахунком 5:0 на користь коростенців, тому команда у більш спокійному настрої підійшла до гри-відповіді. Із самого початку гри ФК "Мал" зайняв лідерську позицію та наступав на ворота суперника. Любарчанам вдавалося стримували натиск суперника лише до 16 хвилини першого тайму, адже вже на 17 хвилині в результаті гарної комбінації стартовий м'яч забив Ігор Яцковець.

Після перерви «Мал» обертів не скинув, а «Технофон» не встигали за суперником. Тому господарі реалізували ще три моменти. На 59 хвилині головою з кутового гол забив Андрій Шевчук. Жирну крапку у зустрічі оформивши дубль за сім хвилин (на 62 та 69 хв.) реалізував Денис Курилець.

Таким чином Мал, здобувши другу «суху» перемогу у попередньому етапі Кубку, отримав путівку в 1/4 де зіграє з минулорічний переможцем чемпіонату області командою "Vivad" Романів.

Вітаємо гравців команди, головного тренера Виговського Олександра Васильовича та вболівальників з гарною грою та бажаємо нових впевнених перемог", - розповіли у ФК "Мал".