Коростенський ФК "Мал" вдома розгромив гостей з Любара

Коростенський "Мал" вдома розгромив ФК "Технофон" 8:1

Про це 1 жовтня інформує адміністрація футбольного клубу.

"30 вересня у шостому турі COMSPEC-Чемпіонату Житомирської області з футболу 2023 року у Вищій лізі ФК «Мал» у Коростені на стадіоні "Спартак" здобув упевнену перемогу над любарським «Технофоном» 8:1.

У першому таймі "Малівці" чотири рази відзначилися у воротах суперника, голи забивали: Бедрачук Артем - три голи, Курилець Денис - один.

Після перерви коростенці продовжили тиснути на ворота Технофона і довели справу до розгрому, у воротах суперника відзначились: Курилець Денис, Мороз Ростислав, Гордійчук Вадим та один з м'ячів був забитий суперниками у власні ворота.

Наступний матч наша команда проведе у неділю, 8 жовтня, в Коростені на стадіоні "Спартак" проти ФК "Бердичів"", - йдеться у повідомлені.

Вітаємо гравців команди, тренерський штаб та вболівальників з впевненою перемогою.