Коростенський ФК “Мал” став срібним призером чемпіонату Житомирщини з футболу

Коростенський ФК  “Мал” став срібним призером чемпіонату Житомирщини з футболу

У суботу, 28 вересня, вирішилася доля медалей Чемпіонату Житомирської області з футболу сезону 2024 року. У Коростені на стадіоні "Спартак" у матчі 12-го заключного туру чемпіонату “Мал “в домашньому матчі приймав команду "Агро-Нива" Народичі/Ласки.

Про це 29 вересня розповіли у футбольному клубі.

“Матч розпочали хвилиною мовчання за загиблими в Україні. Перший тайм коростенці розпочали активно, мали нагоди відкрити рахунок, однак першими пропустили гол. Проте до роздягальні футболісти пішли за рахунку 3:1 на користь Малівців. Голи за коростенців забивали: Гурко, Вігівський та Черепанський.

Після перерви активність продемонстрували футболісти "Агро-Ниви" та відіграли один м'яч. Однак коростенці під завісу зустрічі забили у відповідь ще один гол та завершили цей матч переконливою перемогою Малівців з рахунком 4:2”, - йдеться у повідомленні.

За підсумками футбольних баталій, які тривали впродовж травня та вересня, призові місця Вищої ліги розподілилися таким чином: