Коростенський ФК "Мал" розгромив звягельський "Одіссей" рахунком 9:2

8 червня в домашньому матчі 4 туру COMSPEC-Чемпіонату Житомирської області з футболу серед аматорських команд сезону 2024 року коростенський "Мал розгромно" та без шансів переміг ФК «Одіссей» з міста Звягель 9:2.

Про це розповіли у ФК "Мал".

"Матч проходив у Коростені на стадіоні "Спартак". Гра була зроблена ще в першому таймі, коли Малівці забили п'ять "сухих" голів в ворота суперника. У другому таймі коростенці засмутили ворота суперника ще чотири рази та пропустили в свої ворота два м'ячі підряд під саму завісу зустрічі, зафіксувавши перемогу коростенців з загальним рахунком 9:2.

Вітаємо гравців команди, тренерів та вболівальників з гарною грою та бажаємо нових впевнених і яскравих перемог", - йдеться у повідомленні.