Коростенський ФК "Мал" переміг ФК "Vivad" та вийшов у півфінал Кубка області (ВІДЕО)

У Коростені на стадіоні "Спартак" у матчі-відповіді Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2023 року, який відбувся 7 червня, ФК "Мал" в "суху" переміг торішнього чемпіона області ФК "Vivad" 2:0.

Про це 9 червня повідомили у ФК "Мал".

"Рахунок у принципіальному поєдинку коростенці відкрили у першому таймі – на 11-й хвилині після прострілу з флангу забив Денис Курилець. Ще один гол на рахунку футболіста ФК «Мал» Артема Бедрачука. Він відзначився під завісу гри на 87-й хвилині, і що цікаво, автором результативною передачі став голкіпер коростенців - Сергій Школьний", - йдеться у повідомленні.

Відео усього поєдинку:

Нагадаємо, що перший матч у Романові між командами завершився внічию 1:1.

Пари 1/2 фіналу, 21 та 28 червня:

• ФК «Мал» – ФК «Уборть»
  • ФК «Бердичів» – ФК «Пак-Трейд»

Вітаємо команду, головного тренера Виговського Олександра Васильовича та вболівальників з яскравою перемогою.