Коростенський ФК "Мал" – бронзовий призер ДЮФЛ Житомирщини U-11, команда ДЮСШ-МПК - переможець

7 червня у Житомирі на стадіоні «Спартак Арена» відбулася фінальна частина ДЮФЛ Житомирщини U-11. У запеклій боротьбі перемогу здобула коростенська команда ДЮСШ-МПК.

Участь у змаганнях брали більше чим 20 команд.

Честь нашого міста представляли вихованці ФК "Мал" 2013 року народження під керівництвом тренерів Шевчука Андрія й Петренка Дмитра та команда ДЮСШ-МПК - тренер Жураський Анатолій Петрович.

У результаті змагань, переможцями стала команда ДЮСШ-МПК, а коростенські "Малівці" стали бронзовими призерами.

"7 червня у місті Житомир на стадіоні «Спартак Арена» відбулася фінальна частина ДЮФЛ Житомирщини U-11. У запеклій боротьбі перемогу здобула наша команда ДЮСШ-МПК. У фіналі наші хлопці змагалися з командою СДЮСШОР «Полісся» (Житомир), в основний час матч закінчився з рахунком 2:2, а в серії післяматчевих пенальті наші хлопці здобули перемогу з рахунком 5:4. Кращим гравцем чемпіонату визнано нашого Андрійчука Артема. Вітаємо тренера Журавського Анатолія Петровича та команду з успішним завершенням сезону. Дякуємо батькам за неймовірну підтримку. Особлива подяка нашому спонсору Міжнародному благодійному фонду «Сила Єдності Родин», співзасновником якого є коростенець Андрій Василенко. Дякуємо ЗСУ за можливість грати дітям у футбол", - пише адміністрація ФК МПК Коростень.

"Завершився чемпіонат ДЮФЛ Житомирської області з футболу у віковій категорії U-11, в якому приймали участь більше чим 20 команд. Честь нашого міста представляли вихованці ФК "Мал" 2013 року народження під керівництвом тренерів Шевчука Андрія та Петренка Дмитра. 7 червня в Житомирі на «Спартак Арені» у фіналі та грі за бронзу зустрілися чотири кращі команди нашої області. Варто відзначити, що в складі коростенців грає велика кількість гравців молодшого ніж заявлений вік чемпіонату. Малівці показали чудову майстерність, техніку гри, виявили свій спортивний характер та наполегливість і заслужено вибороли бронзові нагороди чемпіонату. Вітаємо гравців команди, тренерів та батьків з гарним результатом", - повідомила адміністрація ФК "Мал" Коростень.