Коростенські спортсмени повернулись з ХХІІ Полонійських ігор школярів з медалями (ФОТО)

З 26 червня по 1 липня в м.Ломжа (Польща) пройшли ХХІІ Полонійські ігри школярів. Участь у змаганнях з легкої атлетики та волейболу взяли п’ять команд (Польща, Литва, Україна, Ірландія та Чехія). Серед великої кількості спортсменів були і вихованці відділення легкої атлетики (тренер Медведчук Віктор Володимирович) та відділення волейболу (тренер і Овсійчук Лариса Миколаївна) Коростенської ДЮСШ.

Про це 4 липня поінформувала Коростенська міська рада.

За результатами змагань коростенські легкоатлети стали першими у змаганнях серед дівчат та юнаків.

В особистому заліку спортсмени мають наступні досягнення:

• учень ЗОШ №8 Вигівський Даниїл виборов І місце (біг на дистанції 100м та 60м);
  • учениці міського колегіуму Михайленко Діана (біг на дистанції 60м та 300м) та Дмитренко Варвара (біг на дистанції 600м) здобули золоті нагороди;
  • учениці міської гімназії Войтович Ліза посіла І сходинку п’єдесталу (біг на дистанції 600м) і ІІІ сходинку п’єдесталу (біг на дистанції 60м) та Бондаренко Діана виборола бронзову нагороду (біг на дистанції 300м і 100м);
  • учень ЗОШ №13 Ейсмонт Артур отримав срібну нагороду (біг на дистанції 300м та метання м’яча);
  • учень ЗОШ №9 Медведчук Андрій виборов ІІ місце (біг на дистанції 60м) та став п’ятим у змаганнях зі стрибків в довжину.

У змаганнях з волейболу серед п’яти команд наші спортсменки вибороли ІІ місце. Вітаємо наших спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягнення нових високих спортивних результатів.