Коростенські легкоатлети вдало позмагалися у Бресті

З 28 по 30 листопада у Бресті (Білорусь) проходив Міжнародний турнір з легкої атлетики пам’яті Д.М.Карбишева.

Наше місто на змаганнях представляла команда відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни. Участь у турнірі взяли понад 1000 учасників з 8 країн світу.

За результатами змагань бронзову нагороду здобула учениця міської гімназії Полянівська Яна (біг на дистанції 1000м), учень ЗОШ №3 Гонгало Матвій став сьомим (стрибки в довжину), а учениця ЗОШ №8 Якухно Анна дісталася фінішу восьмою (біг на дистанції 60м). Учень ЗОШ №8 Прищепчук Руслан, долаючи дистанцію 300м, став четвертим, а долаючи дистанцію 600м, здобув VI місце. Наймолодша спортсменка, яка входила до складу команди, учениця міської гімназії №7, Бовсунівська Мирослава, 2007 року народження, показала гарний результат, змагаючись з бігу на дистанції 300м та 600м.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гарними результатами.