Коростенські футболісти "Малу" стали срібними призерами Всеукраїнського турніру "Time Cup"

Юнаки коростенського "Малу" є срібними призерами Всеукраїнського турніру "Time Cup".

Про це 24 червня повідомили у ФК "Мал".

"З 20 по 23 червня в місті Ковель відбувся літній турнір з футболу "Time Cup" серед юнаків 2009 року народження. Вихованці ФК "Мал" Коростень, на чолі з тренером В'ячеславом Гаєвським, вибороли срібні медалі футбольного турніру.

Загалом в змаганнях взяло участь 12 команд з різних куточків України, а сам турнір проводився у два етапи. На першому етапі команди були поділені на групи, де кращі з команд виходили у фінальну групу "Лігу Чемпіонів" де змагалися між собою вже за остаточну перемогу в турнірі.

Дуже емоційними та видовищними видалися усі матчі турніру. Гравці нашої команди балували глядачів цікавими моментами та гарними голами. Організатори визнали коростенця Бобриша Ярослава найкращим нападником турніру. Барановський Максим став кращим серед гравців команди. Кращим тренером змагань організатори визнали коуча Малу Гаєвського В'ячеслава", - йдеться у повідомленні.

Вітаємо наших футболістів та їхнього тренера з прекрасним спортивним результатом.