Коростенець виборов дві золоті та бронзову нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики

З 17 по 20 лютого у Києві відбувався чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2007/2008 років народження. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни.

Про це поінформувала пресслужба Коростенської міськради.

За результатами змагань кращий результат показав учень ЗОШ №13 Ейсмонт Артур, який виборов І місце з бігу на дистанції 400м, ІІІ місце з бігу на дистанції 200м та І місце з естафетного бігу у складі збірної команди Житомирської області.

Вітаємо спортсмена та його тренерів з гарним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday