Команда спортсменів з Коростеня здобула перемог на чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу

Коростенська команда здобуває перемоги на чемпіонаті Житомирської області з легкоатлетичного кросу.

Про це повідомив у соцмережі Facebook “Коростень спортивний”.

“6 жовтня у Першотравенську відбувся чемпіонат Житомирської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків, де команда відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Віктора Медведчука та Світлани Романенко здобула вражаючі результати.

На дистанції 500 метрів перемогу святкував Медведведчук Андрій, а на дистанції 300 метрів перше місце зайняла Панчук Поліна. Срібну нагороду в бігу на 1000 метрів отримав Рябчун Владислав, а бронзові медалі вибороли Єгорова Анастасія (500 м), Воловчук Богдана та Кривець Анастасія (обидві на 300 м).

Не менш вражаючими були результати команди в естафетному бігу: у складі Ходаківська Анастасія, Єгорова Анастасія, Медведчук Андрій та Рябчун Владислав вони також зайняли перше місце.

У загальнокомандному заліку команда Коростенської громади посіла почесне 2 місце, підтверджуючи високу майстерність та підготовку своїх спортсменів. Це ще одна перемога для нашої громади, яка демонструє зростаючий потенціал юних легкоатлетів.”, - йдеться в повідомленні.