Футболісти ФК "Мал" вибороли золото та срібло Всеукраїнського турніру у Яремчі

Команди ФК «Мал» з Коростеня стали переможцями Всеукраїнського юнацького турніру з футболу, який проходив з 22 по 24 грудня у місті Яремча на Івано-Франківщині.

Про це у соцмережі Facebook написала адміністрація ФК "Мал".

"Коростень представляли дві юнацькі команди ФК "Мал", які тренує старший тренер Виговський Олександр Васильович. Змагання проходили між футболістами 2012 р.н.. У запеклій боротьбі наші команди вибороли два призових місця. «Мал-1» переміг у всіх матчах турніру і заслужено зустрівся у фіналі турніру з «Мал-2», який лише одного разу зазнав поразки по ходу змагань. У фіналі двох коростенських команд перемогу та золото змагань одержав «Мал-1», «Мал-2» срібний призер турніру.

Кращими гравцями турніру серед футболістів нашого клубу організатори відзначили нападника Бондаря Михайла (ФК "Мал-1") та захисника Андреєва Віталія (ФК "Мал-2"). Вітаємо тренера, його команду та батьків! Бажаємо гравцям подальших перемог і мирного неба! Слава Україні", - зазначається в повідомленні.