ФК "Мал" у Коростені переміг "Бердичів"

Коростенський футбольний клуб "Мал" на міському стадіоні "Спартак" переміг ФК "Бердичі" з рахунком 2:0.

Про це 1 вересня на своїй сторінці в Фейсбук повідомила адміністрація клубу.

"Рахунок коростенці відкрили у першому таймі – на 36-й хвилині після подачі з флангу м'яч у власні ворота відправив голкіпер Бердичева Мазяр. На 84 хвилині другого тайму коростенці заробили пенальті, яке не реалізував Ігор Черапанський, мяч після удару капітана Малівців потрапив у стійку воріт суперника. Другий гол на рахунку форварда «Мала» Артема Бедрачука. Він відзначився на 87-мій хвилині зустрічі.

Коростенці контролювали гру протягом усього матчу, краще грали, більше створювали мометів і могли забити ще. Вітаємо гравців команди, тренерів та вболівальників з гарною грою та бажаємо нових впевнених і яскравих перемог", - йдеться у повідомленні.