Перейти до контенту
Коростень Малин Овруч Олевськ Політика Суспільство
Гроші Опубліковано

Коростенці відтепер платитимуть за поливання присадибних ділянок

Крім збільшення ціни за воду, введення нової послуги «абонплата», коростенці змушені будуть платити і за поливання присадибних ділянок.

Таке рішення 7 квітня погодили члени Коростенського виконавчого комітету.

«Тривалість поливального сезону плануємо затвердити з 1 травня по 31 серпня. Хоча в інших містах, навіть в Житомирі, по 30 вересня. Земельна ділянка, яка буде обліковуватись – 5 соток, але людина має прийти у водоканал, принести акт на земельну ділянку, і якщо там буде вказано 3 сотки і т д – водоканал буде за це і виставляти (рахунок, – ред.). Сподіваємось, що цим рішенням ми будемо спонукати мешканців приватних будинків встановити лічильник, і платити за лічильником те, що вони використали», – сказав начальник управління ЖКГ Валерій Мартинюк.

Нагадаємо, з 1 травня коростенці платитимуть за водопостачання та водовідведення 41,72 грн за куб та 16, 68 грн – за абонплату.

Слідкуйте за подіями в місті та Україні разом з КОРОСТЕНЬ TODAY! Підписуйтесь на наш Telegram-канал: https://t.me/korostentoday

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Начальниця юрвідділу Коростенської міськради користується «чужою» квартирою, а чоловік минулоріч придбав старенький ВАЗ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Начальник відділу архітектури Коростенської міськради має акції на фірмі Фірташа та декларує до десятка земельних ділянок дружини”.

 

Читайте також — Гроші

Усі матеріали розділу